můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

České překlady krásné čínské literatury —  Bibliografický soupis

Martina Rysová, Kamila Hladíková, Zuzana Janoušková

Univerzita Palackého v Olomouci

Publikace shromažďuje záznamy o veškerých překladech čínské krásné literatury do češtiny vydaných knižně nebo časopisecky od úplných počátků až do konce roku 2014.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4828-2

Počet stran:176

Rok vydání:2015

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Publikace České překlady krásné čínské literatury: Bibliografický soupis na jednom místě shromažďuje záznamy o veškerých překladech čínské krásné literatury do češtiny vydaných knižně nebo časopisecky od úplných počátků až do konce roku 2014. Vznikla na Katedře asijských studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci ve snaze usnadnit k překladům přístup všem českým i zahraničním zájemcům o čínskou literaturu a české překladatelství. Bibliografické záznamy jsou seřazeny žánrově ve třech samostatných částech – próza, drama a poezie, přičemž každá část je kromě samotného seznamu překladů opatřena odborným pojednáním o překladech jednotlivých žánrů. Úvodní texty i názvy čínských děl jsou uvedeny také v anglickém překladu.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

České překlady krásné čínské literatury 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT