můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

3x Borgentown - město hrůzy III —  Noční děs, Vražedný poklad, Smrt v patách

Andrew Hall

Viking

Tři hororové příběhy středoškoláků z městečka Borgentown. Kdo – nebo co – je vraždí?

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7482-118-9

Počet stran:340

Rok vydání:2013

Vaše cena: 109 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Tři hororové příběhy středoškoláků z městečka Borgentown. Kdo, nebo co, je vraždí?

Noční děs

Do spokojeného života Cindy Schneiderové, studentky střední školy v Borgentownu, zasáhne smrt. Záhy na to zpozoruje, že prapodivný dům na starodávném obrazu po dědečkovi v noci ožívá a láká ji k sobě. Byť se Cindy snaží nepodlehnout, tajemná stavba je mocnější a jde si pro ni. A v šerém světě mladá dívka nachází jen zmar a krev. Den po dni jí přináší další a další traumata v noci ji však navštěvuje děs a Cindy jen těžko vzdoruje. Kdo bude silnější?

Vražedný poklad

Studentovi střední školy v Borgentownu, Oscaru Morganovi, se stále zdá podivný sen, jenž ho vábí  k jednomu hrobu na místním hřbitově. Když se tam potom v noci v doprovodu kamarádů z bojového oddílu opravdu vydá, aby toto místo posledního odpočinku prozkoumal, objeví netušený poklad, diamanty v ceně mnoha milionů. Poklad mu však místo štěstí přinese záhubu a vražedná kletba postupně zasahuje další a další, kteří se s diamanty nějak dostali do kontaktu. Jedni z mála, kteří ještě unikají jsou Christina a její přítel Adam.

Přežijí?

Smrt v patách

Chodbami střední školy v Borgentownu se opět plíží hrůza, kdo jednoho po druhém masakruje hráče školního basketbalového družstva? V hledáčku vyšetřovatelů se záhy objevuje trojice dívek, divokých Amazonek, které otevřeně prohlašují, že mrtvý kluk je dobrý kluk. Všechny mají sice alibi, nicméně smyčka se stahuje a nejenom kolem krku nevinných obětí. Kolik jich však ještě bude?


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

3x Borgentown - město hrůzy III 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT