můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

333 tipů a triků pro iPhone, iPad, iPod —  Nejužitečnější postupy a řešení

Ľuboslav Lacko

Computer Press

Přešli jste na čerstvě zařízení od Applu nebo jste již zkušenými uživateli iPhonu, iPadu či iPodu a chtěli byste se s nimi naučit lépe pracovat? Rádi byste objevili všechny skryté možnosti operačního systému iOS 7? Pak je tato kniha plná neokoukaných tipů a triků určená právě pro vás! Zkušený autor vás provede všemi zákoutími aktuálního systému iOS 7 od Applu a pomůže vám využít jejich potenciál pro práci i zábavu na 100 %. Neomezuje se přitom pouze předinstalované aplikace, ale vybírá to nejlepší z nepřeberné záplavy aplikací třetích stran dostupných v obchodě App Store. S knihou se mimo jiné naučíte, jak: - Synchronizovat obsah zařízení přes iTunes - Kreativně využívat aplikace iPhonu, iPadu a iPodu - Správně nastavit a spravovat všechna zařízení - Pracovat s dokumenty a kancelářskými aplikacemi - Využívat Apple zařízení pro navigaci a cestování - Využívat zařízení k práci a co dělat, když narazíte na problém - Nastavit omezení a získat vhodné aplikace pro vaše děti - Zrychlit chod zařízení a mnoho dalších užitečných triků Kniha zohledňuje všechny novinky, které přináší iOS 7, i specifika českého trhu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 9788025137819

Počet stran:248

Rok vydání:2015

Běžná cena:269 

Akce: 48%

Ušetříte: 130 

Vaše cena: 139 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Přešli jste na čerstvě zařízení od Applu nebo jste již zkušenými uživateli iPhonu, iPadu či iPodu a chtěli byste se s nimi naučit lépe pracovat? Rádi byste objevili všechny skryté možnosti operačního systému iOS 7?
Pak je tato kniha plná neokoukaných tipů a triků určená právě pro vás! Zkušený autor vás provede všemi zákoutími aktuálního systému iOS 7 od Applu a pomůže vám využít jejich potenciál pro práci i zábavu na 100 %. Neomezuje se přitom pouze předinstalované aplikace, ale vybírá to nejlepší z nepřeberné záplavy aplikací třetích stran dostupných v obchodě App Store.

S knihou se mimo jiné naučíte, jak:

 Synchronizovat obsah zařízení přes iTunes
Kreativně využívat aplikace iPhonu, iPadu a iPodu
Správně nastavit a spravovat všechna zařízení
Pracovat s dokumenty a kancelářskými aplikacemi
Využívat Apple zařízení pro navigaci a cestování
Využívat zařízení k práci a co dělat, když narazíte na problém
Nastavit omezení a získat vhodné aplikace pro vaše děti
Zrychlit chod zařízení a mnoho dalších užitečných triků

Kniha zohledňuje všechny novinky, které přináší iOS 7, i specifika českého trhu.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

333 tipů a triků pro iPhone, iPad, iPod 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT